VRÁTILA JSEM SE ZPĚT! (3.3. 2012)

Únor 2011

A... co nám týden dal a vzal...

11. února 2011 v 17:00 | Adriana Aristocrat |  Adriana

(me... :D)

Normálně jsme se nechala vyfotit :D Jako, jsem se chtěla kráásně vyfotit a co nevidím, hned v rohu nade mnou? PAVOUKA! Já mimo, ale ještě jsem tu foteču nějak zachránila! :D
Prosím nelekejte se mě! :D Nejsem žádná Nastěnka :D Ale snad ani Marfuškaa... :)) Jinak se mooc omlouvám za svou absenci! prostě jsem měla nějak zabavenej noťas, takže omezené množství času musím nahradit teď... A jak se máte vy?
Já mám špatný tejden... Zjistili mi špatnou funkci štítné žlázy, takže už jsem zjistila, proč ne a ne zhubnout :(( Ten svět je opravdu nespravedlivý :((


Breaking Dawn fanmade video

6. února 2011 v 17:03 | Adriana Aristocrat |  Twilight Saga

Úžasné video tvořené fanoušky... Na začátku mluví Eminem :D :)) Za videjko děkuji http://ashkellan.blog.cz/

EDIT: Kdo má rád F1 a Roberta Kubicu, tak mám špatnou zprávu! Je v ohrožení života. Měl nehodu na realy... Už jsem brečela... mám ho moc ráda... Dám sem video...

Oblékněte svoje nehty do Glee

6. února 2011 v 13:41 | Adriana Aristocrat |  Beauty
http://4.bp.blogspot.com/_4U_4wkOg9F8/TSzT8WF0YpI/AAAAAAAAVCM/R1BX1F2Ubb0/s400/glee-sephora.jpg
OPI + Glee = dokonalá muzikálová manikúra

Zase jedna dobrá zpráva pro nadšené diváky muzikálové série Glee.
Televizní společnost Fox oznámila, že se její seriálové dítě spojilo s OPI a právě spolu vytvářejí novou kolekci laků na nehty. Linie by měla obsahovat deset zcela nových odstínů s názvy jako Miss Bossy Pants pro malinovou, Heel to the No pro zářivě purpurovou, třpytivě zelená dostala jméno Gleek Out a diamantový top se jmenuje Celibacy Club.

Kolekce bude dostání v sítích Sephora už od 8. února v ceně 10 dolarů za kus a nebo 22 dolarů za celý set.


Kristen Stewart pro Vogue

6. února 2011 v 11:39 | Adriana Aristocrat |  Celebrity

Že by se na únorové obálce amerického VOGUE objevila právě Kristen, by nikdo nevěřil. Kristen taky ne.
Kristen je dvacetilétá americká herečka. Tato informace určitě nikomu neunikla. Buď jste si jí mohli pamatovat z filmu Úkryt, kde si zahrála s Jodie Foster. Nebo jste si jí mohli všimnout v roli Belly Swan, která přijíždí za svým otce do městečka Forks, které je plné upírů. Za tuto rolizískala velké úspěchy. Úspěchu si evidentně všimli i ve Vogue, jelikož se ji rozhodli nechat nafotit Mariem Testinem.
Kristen už řekla ve svém nejnovějším rozhovoru, že obálka je už nafocená. Nad článkem si můžete zhlédnout video z focení.

Kopírujte prosím se zdrojem...

Benefiční koncert pro podporu dětských onkologických center

6. února 2011 v 10:50 | Adriana Aristocrat |  Adriana

Tumblr_lfnbq2wago1qe3vnco1_500_large

Tak tento článek bude znít pasivně, ale já ho musím napsat. Před takovými věcmi by nikdo neměl zavírat oči. Všichni milovníci hororů si chodí půjčovat filmy a snaží najít nejvíc strašidelnější nebo nejkrvavější. Ten jeden jedinej, kterje je nejvíc dostane. Ti lidé si, ale neuvědomují, že největší horor a nejstrašnější chvíle zažije, když je jejich dítě vážně nemocné. Bavím se o leukémii - rakovině krve.
Včera v živém vstupu na ČT1 se konal Benefiční koncert pro podporu onkologických center. Peníze se vybírali pro všem známou nadaci Venduly Svobodový, "Kapka naděje". Posílali se SMS zprávy za 30 Kč a některé slavné osobnosti, jako například šéf Evropské banky Jan Fisher, dávali peníze ze svých kont.
Na konci pořadu jsem viděla částku blížící se k 10 milionum Korun českých! Tato dárcovská SMS se může posílat po celý rok. Pokud by někdo chtěl, zde Vám napíši jaký má tvar:
Pošlete: DMS KAPKANADEJE na číslo 87777
více na oficiální stránce nadace: KapkaNaděje.cz

Článek jsem psala podle svých slov a ze svých znalostí této nadace... prosím nekopírujte... jen se zdrojem...

Emma Watson | New outtake

6. února 2011 v 8:58 | Adriana Aristocrat |  Emma Watson
Nový obrázek z photoshootu od Martin Schoeller pro Entertainment Weekly byl propuštěn.


 Také, Harry Crowder zaslal větší verzi fotografie, kterou jsme mohli vidět dříve, z jeho focení s Emmou.


Co takhle příběh

5. února 2011 v 19:00 | Adriana Aristocrat |  Adriana

Tumblr_lcpd84xmpn1qc4g8vo1_500_large

Hodně mi chybí psaní na stmivani.eu, nechodím tam protože nemám kvůli blogu čas. A tak mě napadlo to prpojit. Co takhle, kdybych tady začala psát povídky. Řekněte téma a já na něj něco vymyslím. V záloze mám jak Twilight, tak i povídku z normálního života a o to dosti skutečnější... reálnější. Je to taková má srdeční záležitost vůči jedné osobě :)) Je to jen na Vás... nebudu tu psát, když nebudete chtí to číst. Takže pište své názory... kdo by  neměl názor delší než ano, ne, může hlasovat v anketě!

EDIT:  UŽ JE TAM TA ANKETA :D

Sarah Jessica and Matthew

5. února 2011 v 17:22 | Adriana Aristocrat |  Celebrity
Video z focení pro Vogue!


Sarah J. Parker a Matthew jsou manželé a mají spolu několik dětí. Tady můžete vidět, jak jim to spolu sluší! Není se tedy čemu divit, že Sarah byla a je považována za sex symbol! Manželé jsou už skoro 20 let!

Jak šel čas (od roku 2005-2010) Více zde.. (až do roku 1994!)

Voguistas

5. února 2011 v 15:35 | Adriana Aristocrat |  Fashion
ITALY VOGUETento styl je focen Paolem Zerbini - italským fotografem pro Vogue! Líbí se mi tento look, protože je jemný, ale zárověň odvážný. jen tak si vyjít v košily po ulicích Londýna... Ten batoh je naprosto cool. Klíče na krku nahradili doplňky.


To je Miláno. Každý má svůj styl, ale pořádně promyšlený. Milánské dívce není sice vidět do obličeje, ale drdol se mi moc líbí. Fotku milínské dívky udělal Adrianna Glaviano!


New York je rušné město, kde nosí každý něco jiné a lidé zde experimentují. Podle mě už je to vidět na barvě vlasů Newyorčanky. K té barvě se nemusí vymýšlet nic. Stačí černé tričko. Zvolený doplněk se mi k looku zamlouvá.
Noční obloha

5. února 2011 v 10:34 | Adriana Aristocrat |  Adriana
  5009281384_dfd6e15f25_z_large

Noční obloha je pojem pro oblohu, tak jak je vidět večer. Pojem je samozřejmě spojen s astronomií, protože po setmění je možno vidět měsíc, hvězdy a různé planety.
Noční obloha a její dlouhá studie byla a je i součástí starověkých ale i moderních kultur. Třeba například, farmáři používali tento jev jako kalendář, kdy sázet  rostliny. (nikdy by mě nenapadlo, že z oblohy spadnem přímo do zahrádky :D)
Některé kultury národů zaznamenávaly souhvězdí a používaly je do souvislosti ze starých mýtů, legendami o jejich božstvech...
Starovčtí lidé si vyvinuli víru v to, že astroligie je obecně založen na přesvědčení, že vztahy mezi nebeskými tělesy ovlivňují nebo zprostředkovávají informace o dění na Zemi.

Tyto údaje jsem našla na wikipedii a některé jsem přeložila z anglické verze článků... tak prosím, kdyby tam něco nedávalo smysl, napište :)

v c.č. dám obrázky... a možná i nějaký popisek...