VRÁTILA JSEM SE ZPĚT! (3.3. 2012)

Květen 2011

Byla jsem nakupovat =D

10. května 2011 v 17:02 | Adriana Aristocrat |  Beauty
Vážně jsem se musela dokopat k tomu činu - jít nakupovat, nesnáším totiž hodinové courání po nákupáku :D A to myslím vážně. To už si radší sednu se Staropramenem k hokeji :D Jsem jiná, já vím... =) Každopádně jsem si to užila, a když jsem procházela okolo drogérky, všimla jsem si nových medových odstínů na vlasy. Já sice chci, aby mi ta barva odrostla, co mám, ale ta barva je tak úžasná!! :D Ale nechci jít ke kadeřnici, ta by mi akorát tak zkrátila vlasy a to nechci, snažim si je nechat co nejdýl narůst, protože před pár měsíci mi je zkrátila o víc jak deset cenťáků, což mě složilo =(( :D Měli jste to vidět, no a ještě mi nedorostly... Tak teď vážně nevím co udělat.... poraďte!! =)
Omlouvám se za špatnou kvalitu mého foťáku... no nemohla jsem odolat té černé řasence od MaxFactor a musela si jí prostě koupit :D

Ashley's twitter 0,1

6. května 2011 v 10:23 | Adriana Aristocrat |  Ashley Tisdale
Twitter logo.svg
(bez fotkyk, přidáno před 11 hod.)

@ashleytisdale

Meetings!!! I can't believe how hot it is today, I feel like we've brought the cabo heat back with us
@shelleybuckner lol (Setkání! Nemůžu uvěřit, jak je dnes horko, mám pocit, že jsme přinesli Cabo teplo zpět s námi @ shelleybuckner lol)


Nehty, naše vizitka

6. května 2011 v 9:47 | Adriana Aristocrat |  Beauty
Ahojky! Nebudu se tu rozepisovat, že se vzorně starám o své nehty, protože to zase taková pravda není. Nedávno jsem si je přestala kousat (fůůj!) :D Ano, i já jsem měla tento zlozvyk. Jenže jsem si řekla dost, a začala o ně trochu pečovat. Asi nejznámější druh manikúry je francouzská. Vypadá jemně a žensky. Mám tady několik rad, jak se o nehty starat. Vždyť je to také jedna z věcí, na kterou se muži nejvíce dívají - nehty jsou naše vizitka zdraví.DISKUZE 0,2

5. května 2011 v 15:33 | Adriana Aristocrat |  Celebrity
Jelikož je tento blog také o fashion, tak jsem si nemohla dovolit sem nepřidat fotky ze včerejší akce, bohužel nevím o jakou se jednalo, ale Rihanna tam vypadala naprosto báječně. Nechala si prodloužit vlasy ve své oblíbené červené barvě a v souladu s černými šaty to dělalo naprosto okouzlující dojem. Můžete posoudit sami. Jaký máte všeobecně na Riri názor, Vy? =) (Psát můžete do komentářů pod článkem)


Rihanna
Více pod perexem...


Style star duel 0,3

5. května 2011 v 8:43 | Adriana Aristocrat |  Fashion
Připravila jsem anketu STAR STYLE DUEL na měsíc květen, takže jsem vybrala Miley a Vanessu. Podle mě je to docela těžký říct, kdo vypadá lépe, protože obě dvě mají podobný styl a mě se líbí jak šaty květinové, tak ty modré =) Takže to nechám na Vás :D Hlasovat můžete v anketě pod článkem :))


Photo 4th of May

4. května 2011 v 16:33 | Adriana Aristocrat |  Photo of Day
Výběr fotky na tento den byl těžký, ale tahle fotka je úžasná. Van to tam moc sluší a myslím, že je dobrou inspirací pro letní modu. =)

Vanessa Hudgens

Jewelery... aneb doplňky :)

4. května 2011 v 10:42 | Adriana Aristocrat |  Fashion

Tumblr_ljs9593wbc1qbejg7o1_500_large
Jsem ten typ člověka, který by si místo kalhot či triček, koupil nejraději celé bižutérství :D Miluju rúzné "cetky", jak tomu říká mamka, a nedám na ně dopustit! :) To samé laky, které beru v jakékoliv barvě. Vzorem v této oblasti je pro mě Mils :) Je úžasná a ráda se od ní inspiruji, jelikož pokaždý má na sobě různý šperk, který je poté hned in. Dále ráda nosím brýle, ať už to jsou sluneční nebo s průhlednými skly, miluju je. Můj typ je New Yorker. Tam mají super výběr.

5600405281_1a490c022d_b_large
Myslela jsem, že tam dneska ráno hned po vyřízení občanky skočím, ale neměla jsem náladu - nedovolili mi dát žádost, protože musím mít potvrzení, že jsem občan ČR. :D To mě rozhodilo, ale skočila jsem do Meka a koupila si McFLURRY :) Moje závislost :D Máte také takovou nějakou závislost? Co si myslíte o desítkách bižuterie na sobě? :)) Beru všechny Vaše názory! =)

Jsem zpátky... :)

3. května 2011 v 14:48 | Adriana Aristocrat |  Adriana
Tumblr_lkgoztaz951qik67lo1_500_large

Bože! :D Jsem zase tady :) Nedalo se to vydržet, ach kolikrát sem přestala a zase začala? Nevím ani :D Každopádně to tady pořádně roztočíme, to slibuji. Ehm jen tak pro začátek, neví někdo, kde sehnat new dess? :D :D Jen se dopředu omlouvám, že tu nejbudu o výkendech, to se snad dá vydržet :D :) A jak se máte vy? :)